60

Integrale IT pierwszym partnerem Extreme Networks w Europie Centralnej!

[05.01.2019]

Z dumą i przyjemnością informujemy, ze nasza firma uzyskała najwyższy poziom specjalizacji w ramach partnerstwa z Extreme Networks.

Jako jeden z niewielu na świecie a na pewno pierwszy w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej uzyskaliśmy wszystkie trzy możliwe specjalizacje Masters świadczące o najwyższych kompetencjach technicznych partnera.

Integrale IT certyfikowanym partnerem CISCO.

Wraz z nowym rokiem uzyskaliśmy status certyfikowanego partnera Cisco o statusie Select w dwóch obszarach: Networking i Security.

Nagroda za projekt roku 2018 w regionie EMEA

[24.10.2018]

W trakcie ogólnoświatowej konferencji partnerów „Extreme Networks Global Partner Summit” odbywającej się w tym roku w Pradze w Czechach, Integrale IT została uhonorowana nagrodą „Projekt Roku 2018” w regionie EMEA.
To olbrzymie wyróżnienie zostało przyznane naszej firmie w uznaniu technicznych jak i biznesowych kompetencji.
Nagrodę z rąk Zarządu Extreme Networks odebrał Prezes Integrale IT – Grzegorz Pindur.

Integrale IT z nagrodą „Partner Roku 2018” firmy Extreme Networks

[11.10.2018]

Spółka Integrale IT została uhonorowana nagrodą „Partner Roku Fiskalnego 2018” przyznaną przez Extreme Networks.
Firma została wyróżniona w gronie czołowych partnerów Extreme Networks za dostarczanie unikatowych rozwiązań i usług, wiedzę techniczną, profesjonalne wdrażanie rozwiązań dla klientów opartych na technologii Extreme Networks oraz ponadprzeciętne zaangażowanie w Polsce w promocję rozwiązań producenta.
Nagrody dla Partnerów Roku Extreme Networks wyróżniają partnerów na poziomie krajowym, którzy dowiedli swoich najwyższych kompetencji biznesowych w dostarczaniu rozwiązań Extreme Networks dla wielu klientów w ciągu roku.
Partner Extreme Networks Aword

Nagroda dla Integrale IT za największy projekt w Polsce w 2018 roku

[04.10.2018]
Firma Integrale IT otrzymała nagrodę od Ingram Micro – globalnego dystrybutora firmy Extreme Networks za największy w Polsce projekt IT zrealizowany w technologii Extreme Networks w 2018 roku.
Nagroda jest potwierdzeniem najwyższych kompetencji firmy w zakresie wdrażania nowoczesnej infrastruktury IT z wykorzystaniem technologii Extreme Networks.
Nagrody przyznawane są Partnerom Handlowym Ingram Micro wyróżniającym się najlepszymi wynikami finansowymi oraz dynamiką wzrostu sprzedaży w danej kategorii.

Integrale IT – Diamentowym Partnerem firmy Extreme

[01.09.2018]
Integrale IT została uhonorowana najwyższym statusem partnerskim firmy Extreme Networks. Extreme Networks jest uznanym przez analityków Gartnera światowym liderem w obszarze sieci korporacyjnych.
Wraz ze statusem Diamentowym jako jedyni w Polsce uzyskaliśmy obok Master Automated Campus specjalizację Master Agile DataCenter.
Specjalizacje Master świadczą o najwyższych kompetencjach firmy partnerskiej potwierdzonych wiedzą, doświadczeniem i certyfikatami.

Coriant ogłosił dostępność sieciowego systemu operacyjnego klasy operatorskiej

[10.07.2018]
Firma Coriant poinformowała o wprowadzeniu do portfolio sieciowego systemu operacyjnego (NOS) klasy operatorskiej, skierowanego do klientów sektora operatorskiego, przedsiębiorstw i środowisk cloudowych.
System Coriant NOS oparty jest na otwartej i modułowej architekturze oprogramowania zaprojektowanej i zoptymalizowanej do pracy z rozwiązaniami typu whitebox (COTS), takimi jak nowo wprowadzona platforma programowalna Coriant Vibe ™ X90.
Więcej informacji pod adresem: tutaj.

Red Hat przejmuje CoreOS

[30.01.2018]
Nasz partner, firma Red Hat ogłosiła dzisiaj informację o przejęciu firmy CoreOS – producenta CoreOS Tectonic.
Zgodnie z informacją prasową, dzięki temu przejęciu Red Hat umocni swoją pozycję lidera w rozwiązaniach do konteneryzacji aplikacji oraz orkiestracji kontenerów.
Więcej informacji o przejęciu pod linkiem.

Extreme Networks zakończyło proces przejęcia części Brocade

[30.10.2017]
Extreme Networks ogłosił zakończenie procesu przejęcia części Brocade (linie produktów: MLXe, SLX, VDX, CES, CER, Workflow Composer). Więcej informacji pod adresem: http://newsroom.brocade.com/manual-releases/2017/Extreme-Networks-Completes-Acquisition-of-Brocade#.WfhMop_ibQo

Extreme Networks kupuje część Brocade

Nasz partner, firma Extreme Networks kupuje bezpośrednio od Brocade Communications (z pominięciem Broadcom) część firmy odpowiedzialnej za rozwój i sprzedaż rozwiązań dedykowanych do Data Center. Zgodnie z informacją prasową transakcja powinna zostać zakończona w ciągu 30 dni.
Więcej informacji: http://investor.extremenetworks.com/releasedetail.cfm?ReleaseID=1042534

Integrale IT

ul. Św. Michała 43
61-119 Poznań
office@integraleit.pl

SOCIAL MEDIA