60

Check Point Experience Poland 2019

[25.03.2019] Integrale IT sponsorem Check Point Experience Poland 2019!

Dołącz do nas, aby poznać najnowsze zagrożenia oraz sposoby zabezpieczania przed nimi. Spotkaj się ze specjalistami firmy Check Point Software Technologies Poland, specjalistami z naszej firmy oraz przedstawicielami kadry kierowniczej działów IT z całej Polski.

Check Point Experience to cykliczna konferencja dla klientów oraz partnerów zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie bezpieczeństwa.

Podczas spotkania przedstawiona zostanie wizję rozwoju i wsparcia produktów firmy Check Point Software Technologies, Ltd. , nowości w portfolio, pokazy demo oraz case studies.

Szczegóły i rejestracja dostępne są pod linkiem: https://lnkd.in/dB9phc3

Integrale IT pierwszym partnerem Extreme Networks w Europie Centralnej!

[05.01.2019]

Z dumą i przyjemnością informujemy, ze nasza firma uzyskała najwyższy poziom specjalizacji w ramach partnerstwa z Extreme Networks.

Jako jeden z niewielu na świecie a na pewno pierwszy w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej uzyskaliśmy wszystkie trzy możliwe specjalizacje Masters świadczące o najwyższych kompetencjach technicznych partnera.

Integrale IT certyfikowanym partnerem CISCO.

Wraz z nowym rokiem uzyskaliśmy status certyfikowanego partnera Cisco o statusie Select w dwóch obszarach: Networking i Security.

Nagroda za projekt roku 2018 w regionie EMEA

[24.10.2018]

W trakcie ogólnoświatowej konferencji partnerów „Extreme Networks Global Partner Summit” odbywającej się w tym roku w Pradze w Czechach, Integrale IT została uhonorowana nagrodą „Projekt Roku 2018” w regionie EMEA.
To olbrzymie wyróżnienie zostało przyznane naszej firmie w uznaniu technicznych jak i biznesowych kompetencji.
Nagrodę z rąk Zarządu Extreme Networks odebrał Prezes Integrale IT – Grzegorz Pindur.

Integrale IT z nagrodą „Partner Roku 2018” firmy Extreme Networks

[11.10.2018]

Spółka Integrale IT została uhonorowana nagrodą „Partner Roku Fiskalnego 2018” przyznaną przez Extreme Networks.
Firma została wyróżniona w gronie czołowych partnerów Extreme Networks za dostarczanie unikatowych rozwiązań i usług, wiedzę techniczną, profesjonalne wdrażanie rozwiązań dla klientów opartych na technologii Extreme Networks oraz ponadprzeciętne zaangażowanie w Polsce w promocję rozwiązań producenta.
Nagrody dla Partnerów Roku Extreme Networks wyróżniają partnerów na poziomie krajowym, którzy dowiedli swoich najwyższych kompetencji biznesowych w dostarczaniu rozwiązań Extreme Networks dla wielu klientów w ciągu roku.
Partner Extreme Networks Aword

Nagroda dla Integrale IT za największy projekt w Polsce w 2018 roku

[04.10.2018]
Firma Integrale IT otrzymała nagrodę od Ingram Micro – globalnego dystrybutora firmy Extreme Networks za największy w Polsce projekt IT zrealizowany w technologii Extreme Networks w 2018 roku.
Nagroda jest potwierdzeniem najwyższych kompetencji firmy w zakresie wdrażania nowoczesnej infrastruktury IT z wykorzystaniem technologii Extreme Networks.
Nagrody przyznawane są Partnerom Handlowym Ingram Micro wyróżniającym się najlepszymi wynikami finansowymi oraz dynamiką wzrostu sprzedaży w danej kategorii.

Integrale IT – Diamentowym Partnerem firmy Extreme

[01.09.2018]
Integrale IT została uhonorowana najwyższym statusem partnerskim firmy Extreme Networks. Extreme Networks jest uznanym przez analityków Gartnera światowym liderem w obszarze sieci korporacyjnych.
Wraz ze statusem Diamentowym jako jedyni w Polsce uzyskaliśmy obok Master Automated Campus specjalizację Master Agile DataCenter.
Specjalizacje Master świadczą o najwyższych kompetencjach firmy partnerskiej potwierdzonych wiedzą, doświadczeniem i certyfikatami.

Coriant ogłosił dostępność sieciowego systemu operacyjnego klasy operatorskiej

[10.07.2018]
Firma Coriant poinformowała o wprowadzeniu do portfolio sieciowego systemu operacyjnego (NOS) klasy operatorskiej, skierowanego do klientów sektora operatorskiego, przedsiębiorstw i środowisk cloudowych.
System Coriant NOS oparty jest na otwartej i modułowej architekturze oprogramowania zaprojektowanej i zoptymalizowanej do pracy z rozwiązaniami typu whitebox (COTS), takimi jak nowo wprowadzona platforma programowalna Coriant Vibe ™ X90.
Więcej informacji pod adresem: tutaj.

Red Hat przejmuje CoreOS

[30.01.2018]
Nasz partner, firma Red Hat ogłosiła dzisiaj informację o przejęciu firmy CoreOS – producenta CoreOS Tectonic.
Zgodnie z informacją prasową, dzięki temu przejęciu Red Hat umocni swoją pozycję lidera w rozwiązaniach do konteneryzacji aplikacji oraz orkiestracji kontenerów.
Więcej informacji o przejęciu pod linkiem.

Extreme Networks zakończyło proces przejęcia części Brocade

[30.10.2017]
Extreme Networks ogłosił zakończenie procesu przejęcia części Brocade (linie produktów: MLXe, SLX, VDX, CES, CER, Workflow Composer). Więcej informacji pod adresem: http://newsroom.brocade.com/manual-releases/2017/Extreme-Networks-Completes-Acquisition-of-Brocade#.WfhMop_ibQo

Integrale IT

ul. Św. Michała 43
61-119 Poznań
office@integraleit.pl

SOCIAL MEDIA