Partnerstwa

Adva

Światowy lider w zakresie rozwiązań xWDM w obszarze sieci Metro i DCI, synchronizacji czasu oraz wirtualizacji sieci. Adva koncentruje swój rozwój w obszarze rozwiązań dedykowanych dla firm telekomunikacyjnych, sektora finansowego oraz dużych korporacji. Adva posiada olbrzymie, ponad 20 letnie doświadczenie w tworzeniu technologii transmisji optycznych. Innowacyjność rozwiązań Adva , bezpieczeństwo na każdym możliwym poziomie, niemiecka jakość produktów, interoperacyjność rozwiązań potwierdzona certyfikatami są wyróżnikiem produktów tej firmy.

Arista Networks

Arista Networks jest liderem w opinii analityków Gartnera i Forrester Research w zakresie rozwiązań Data Center oraz SDN. Producent specjalizuje się w budowaniu skalowalnych i wydajnych sieci Data Center charakteryzujących się ultra niskimi opóźnieniami, bardzo niskim zużyciem energii i bardzo dużym zagęszczeniu interfejsów.

Sercem rozwiązań jest system operacyjny (Arista EOS) oparty o niezmodyfikowane jądro systemu Linux Fedora. EOS jest z założenia systemem otwartym i opartym na standardach. Jego nowoczesna architektura gwarantuje większą niezawodność i umożliwia programowanie na wszystkich poziomach systemu. Dzięki opatentowanej technologii odseparowania logiki poszczególnych procesów systemowych od stanu ich pamięci, Arista EOS maksymalizuje czas bezawaryjnej pracy systemu i urządzenia.

Armis

Armis jest producentem wielokrotnie nagradzanej platformy bezpieczeństwa w szczególności dla urządzeń niezarządzanych i IoT (liczniki energii, kamery, HVAC, sterowniki PLC, telefony IP/VoIP, drukarki, przełączniki, urządzenia medyczne etc). 

Rozwiązanie inwentaryzując i monitorując środowisko IT/OT zapewnia ochronę w czasie rzeczywistym. System działa całkowicie bezagentowo, w oparciu o kopię ruchu.

Check Point Software

Check Point Software Technologies Ltd. jest światowym liderem w zabezpieczaniu przyszłości.

Od 1993 roku Check Point wyznacza trendy w zakresie rozwiązań bezpieczeństwa oraz wyposaża Klientów w bezkompromisową ochronę przeciw wszystkim typom zagrożeń, przy jednoczesnej konsolidacji i obniżaniu kosztów.

Jakość rozwiązań oraz poziom bezpieczeństwa potwierdza m.in. stała obecność w prawym górnym rogu kwadratu Gartnera, bardzo wysokie wyniki testów NSS LABS oraz przede wszystkim zaufanie ponad 100 000 przedsiębiorstw i milionów użytkowników na całym świecie.

Integrale IT jest 4 gwiazdkowym partnerem serwisowym Check Point Software.

Cisco Systems

Cisco jest światowym liderem w dziedzinie technologii sieciowych.

Sprzęt, oprogramowanie i usługi firmy Cisco są wykorzystywane do budowy rozwiązań internetowych, które umożliwiają zarówno użytkownikom indywidualnym, firmom, jak i całym państwom podniesienie efektywności, zwiększenie poziomu zadowolenia klientów oraz poprawę konkurencyjności. Nazwa Cisco stała się synonimem Internetu oraz wzrostu produktywności możliwego dzięki rozwiązaniom wykorzystującym Internet. Wizją firmy Cisco jest zmiana sposobu w jaki ludzie współpracują, żyją, bawią się oraz uczą.

Integrale IT jest partnerem Cisco o statusie Premier.

Extreme Networks

Firma Extreme Networks jest światowym liderem w zakresie rozwiązań sieciowych i analityki biznesowej. Dzięki przejęciom (m.in. Enterasys, Motorola, Brocade), Extreme Networks stał się jedną z największych firm z zakresu technologii sieciowych na świecie.

Będąc globalnym dostawcą rozwiązań sieciowych, Extreme Networks obsługuje ponad 15.000 klientów w ponad 80 krajach.

Dzięki rozpoznawalnym na rynku standardom jakości i produkcji, Extreme Networks jest jednym z największych dostawców rozwiązań sieciowych dla klientów korporacyjnych uznawanym jako lider przez analityków Gartnera. Extreme Networks rozwiązuje złożone problemy sieciowe związane z dzisiejszymi głównymi trendami rynkowymi, technologiami mobilnymi, mediami społecznościowymi, przetwarzaniem w chmurze oraz obsługą dużych zbiorów danych (Big Data), obsługując klientów we wszystkich głównych sektorach rynku: edukacja (szkoły podstawowe i średnie oraz uczelnie wyższe), opieka zdrowotna, administracja publiczna, zakłady produkcyjne, usługi hotelarskie czy dostawcy usług internetowych.

Jesteśmy najwyżej certyfikowanym partnerem serwisowym Extreme Networks o statusie Black Diamond. Dodatkowo jesteśmy też częścią elitarnego Extreme Networks Global Partner Reach Network skupiającego na całym świecie partnerów o najwyższym statusie oraz posiadających najwyższe kwalifikacje. Dzięki temu mamy dostęp do narzędzi i wsparcia międzynarodowej społeczności partnerów EGPRN oraz bezpośrednie wsparcie inżynierów i R&D producenta.

Fujitsu

Fujitsu jest światowym dostawcą najnowszych technologii i sprzętu w dziedzinie informatyki i komunikacji (ICT), oferującym szeroki zakres produktów, rozwiązań i usług.

W oparciu o koncepcję dynamicznych infrastruktur firma oferuje pełną gamę produktów, rozwiązań oraz usług informatycznych, od systemów klienckich po rozwiązania dla centrów przetwarzania danych, infrastrukturę zarządzaną oraz udostępnianie infrastruktury w formie usługi. 

Huawei


Huawei jest jednym z największych na świecie producentów serwerów, macierzy, przełączników sieciowych oraz rozwiązań DWDM.

Rozwiązania Huawei wykorzystywane są przez globalne firmy telekomunikacyjne, światowe korporacje oraz instytucje państwowe.

Wieloletnie doświadczenie firmy Huawei w zakresie badań i rozwoju uzupełniane jest przez efekty nieustannej pracy laboratoriów OpenLabs dając w efekcie produkty innowacyjne znajdujące zastosowanie w najbardziej wymagających środowiskach.

Producent z sukcesem współpracuje z klientami i partnerami technologicznymi, dążąc do zapewnienia otwartej architektury.

Dzięki niezawodności oferowanych rozwiązań, bezpieczeństwu, ponadprzeciętnej wydajności i łatwej integracji, rozwiązania Huawei znajdują od wielu lat uznanie wśród analityków Gartnera.

Infinera

Infinera specjalizuje się w rozwiązaniach inteligentnej sieci transportowej zaprojektowanych w celu ciągłej optymalizacji usług sieciowych poprzez połączenie rozwiązań optycznych z konwergentnym przełączaniem cyfrowym i inteligentną automatyzacją procesów.

Infinera wykorzystuje unikalną technologię PIC (Large Scale Photonic Integrated Circuit), aby zapewnić klientom zwiększanie przepustowości, przyspieszenie świadczenia usług i automatyzację zadań operacyjnych bez przebudowy infrastruktury optycznej.

Infinera dostarcza również rozwiązania SDN umożliwiające wirtualizację warstwy transportowej dzięki architekturze Open Transport Switch – opartemu na oprogramowaniu przełącznikowi, który w połączeniu z warstwą kontrolną SDN może dostarczyć otwartą, programowalną i zautomatyzowaną warstwę transportową. Dzięki takiemu założeniu możliwe jest kontrolowanie i monitorowanie zarówno warstwy transportowej, jak i warstwy IP za pomocą protokołu OpenFlow.

Infoblox

Infoblox jest od wielu lat liderem rozwiązań DDI (DHCP, DNS, IPAM) z ponad 50% udziałem światowego rynku sprzedaży w tym obszarze. Rozwiązania Infoblox skutecznie ochraniają krytyczne dla dużych sieci usługi jak DNS i DHCP wspierając działy bezpieczeństwa w wykrywaniu wszelkich ataków skierowanych na te usługi.

Microsoft

Microsoft to światowy lider w obszarze cloud computingu posiadający kompleksową ofertę zarówno infrastruktury, platformy programistycznej oraz aplikacji w chmurze obliczeniowej.

Dzięki wykorzystaniu środowiska chmurowego Azure, Office 365, czy Dynamics 365, Microsoft pomaga transformować biznes, administrację publiczną i edukację, a przez to przyczynia się do rozwoju gospodarki cyfrowej.

Nutanix

Nutanix jest wielokrotnie nagradzanym liderem magicznego kwadratu Gartnera w kategorii Infrastruktura Hiperkonwergentna.

Produkty Nutanix pozwalają na tworzenie rozwiązań chmurowych, data center oraz wdrażania rozwiązań wirtualnych desktopów i serwerów (VDI i VPS) poprzez wykorzystanie kompleksowej platformy do wirtualizacji integrującej zasoby serwerowe i macierzowe w ramach małego, prostego we wdrożeniu i rozbudowie urządzenia.

Silver Peak

Silver Peak jest liderem w dostarczaniu niezawodnych rozwiązań do budowania sieci rozległych sterowanych programowo (SD-WAN) oraz rozwiązań optymalizacji sieci WAN. Wielokrotnie nagradzane i wyróżniane przez ekspertów rozwiązania SD-WAN firmy Silver Peak wykorzystywane są zarówno przez globalnych operatorów telekomunikacyjnych jak i wielooddziałowe korporacje.

Produkty Silver Peak rozwiązują problemy zarządzania sieciami, straty przepustowości, opóźnień i gubienia pakietów, które są wspólne dla większości środowisk korporacyjnych.

Opatentowana technologia sterowania ruchem w połączeniu z optymalizacją wykonywaną w czasie rzeczywistym zapewniają maksymalną wydajność i dostępność w możliwie najszerszym zakresie aplikacji i środowisk sieci WAN.

Skybox Security

Skybox Security oferuje narzędzia do analizy, identyfikacji i zapobiegania ryzykom występującym w sieciach teleinformatycznych.

Rozwiązania Skybox pozwalają odpowiedzieć na cyberzagrożenia występujące w systemach, jak również dokonać weryfikacji poprawności konfiguracji elementów systemów pod kątem podatności oraz występujących zagrożeń.

Skybox Security Suite integruje się z ponad 120 technologiami sieciowymi i security, łącząc silosy danych w dynamiczny model sieciowy obszaru ataku zapewniający widoczność zabezpieczeń w ramach środowisk fizycznych, wirtualnych i wielochmurowych.

Rozwiązanie to zapewnia kontekst potrzebny do podejmowania właściwych działań, łącząc analizę wektora ataku z analizą opartą na zagrożeniach, w celu ciągłego analizowania podatności w istniejącym środowisku i korelowania ich z faktycznie wykorzystywanymi podatnościami. 

Priorytetyzacja bezpośrednich zagrożeń i zapobieganie powiązanym skutkom stają się w ten sposób systematycznym procesem, co zmniejsza obszar ataku i pozwala szybko reagować na ekspozycje, które stanowią realne ryzyko dla przedsiębiorstwa.

Symantec

Symantec jest światowym liderem w zakresie kompleksowej ochrony komunikacji pomagając klientom ochraniać infrastrukturę, informacje i dane, dostarczając oprogramowanie i usługi, które odpowiadają na problemy z zakresu bezpieczeństwa, dostępności, zgodności z przepisami i wydajności.

Symantec posiada wyjątkowe możliwości podjęcia działań na polu ryzyka i złożoności. Zabezpiecza i zarządza informacjami na całym świecie dzięki zaawansowanej technologii, eksperckim zasobom oraz nieporównywalnemu przeglądowi globalnego krajobrazu zagrożeń. 

Teltonika Networks

Teltonika Networks to szybko rozwijająca się firma technologiczna, produkująca profesjonalny sprzęt do łączności sieciowej na rynki międzynarodowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz badaniom i rozwojowi przemysłowych urządzeń sieciowych do komunikacji IoT i M2M, stworzyła szeroką gamę produktów dla najbardziej złożonych obszarów Przemysłu 4.0, Smart City i Green Energy. Do kontroli i monitorowania infrastruktury Teltonika wykorzystuje autorski system zdalnego zarządzania (RMS), który prócz zapewnienia dostępności i bezpieczeństwa urządzeń, oferuje wiele funkcji pozwalających zaoszczędzić czas i wydatki podczas zdalnego zarządzania – nawet bez publicznego adresu IP. Teltonika Networks kontroluje każdy etap cyklu rozwoju produktu, co pozwala szybko i elastycznie reagować na potrzeby i zmiany rynku przy jednoczesnym zapewnieniu niezawodności, bezpieczeństwa i łatwości użytkowania.

Veeam

Firma Veeam to lider w obszarze rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych, które umożliwiają realizację koncepcji Cloud Data Management. Veeam udostępnia kompleksową platformę na potrzeby modernizacji backupu, przyspieszania chmury hybrydowej i zabezpieczania danych. Rozwiązania Veeam cechują się prostą instalacją i eksploatacją, elastycznością umożliwiającą ich pracę w każdym środowisku oraz wyjątkową niezawodnością.

VMWare

Firma VMware jest światowym liderem w dziedzinie wirtualizacji i automatyzacji upraszczając złożoność infrastruktury IT całego centrum przetwarzania danych.

Produkty VMware oferują sprawdzone rozwiązania poprawiające wydajność systemów informatycznych, ograniczające złożoność systemów dając dostęp do nowoczesnych centrów przetwarzania danych i aplikacji hostowanych w chmurach hybrydowych.

Dzięki technologii VMWare firmy mogą szybciej reagować na nowe wyzwania oraz zapewnić pełne bezpieczeństwo danych swoich klientów.

ZScaler

Zscaler jest dostawcą kompleksowych rozwiązań bezpieczeństwa w modelu SaaS.

Zscaler przesuwa uwagę z serwera na pracownika, chroniąc firmy przed nową generacją zagrożeń bezpieczeństwa.

Dzięki międzynarodowej infrastrukturze (ponad 110 DataCenter na świecie) w chmurze Zscaler wymusza polityki biznesowe i niweluje zagrożenie ze strony aplikacji Web 2.0 na stronach firmowych i blogach, które z jednej strony służą wymianie doświadczeń i wspieraniu klienta, a z drugiej stanowią źródło wyzwań. Użytkownicy mogą nieświadomie ściągnąć złośliwe oprogramowanie lub doprowadzić do wycieku poufnych informacji na blogach i stronach społecznościowych.

Bezpieczeństwo jest zagwarantowane w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu. W rezultacie znika bariera zamkniętego środowiska firmowego otwierając się na użytkowników mobilnych korzystających np. ze smartfonów. Zscaler zapewnia taki sam poziom ochrony wszystkim użytkownikom, bez względu na lokalizację i urządzenie, a którego łączą się z siecią.