Włącz TURBO w swoim STORAGE!

15 lutego 2022 10:00-14:00

Opis

 

Zapraszamy na warsztaty online dedykowane rozwiązaniom All Flash od Huawei.

 

O czym będziemy mówić?

O tym jak wydajne i bezpieczne są macierze All Flash OceanStor Dorado – skupimy się szczególnie na aspekcie niezawodności tego rozwiązania, możliwości klastrowania oraz na nowoczesnym i wydajnym połączeniu do macierzy za pomocą NVMe overEthernet.

 

Co pokażemy:

 • Jak zapewnić niezawodność danych poprzez pracę w trybie klastra active-active zarówno w ramach pojedynczego DC jak i pomiędzy DC.
 • Jak niezawodnym i odpornym na awarie jest klaster HuperMetro.
 • Rzeczywiste rezultaty porównania wydajności połączeń do macierzy za pomocą sieci Ethernet (NVMe over RoCE) i porównamy do rezultatów osiąganych na sieciach FC (Fibre Channel).

 

Agenda:

 1. Architektura macierzy All-Flash Dorado V6
 2. Storage metro klaster w wydaniu Huawei
 3. Dlaczego NVMe over Fabrics jest takie wydajne? Przykład NVMe over RoCE.
 4. Przerwa 10 minutowa
 5. Prezentacja rozwiązania: konfiguracja metro klastra, testy niezawodnościowe, test wydajnościowy NVMe over RoCE vs FC oraz  tolerancja na awarię 3 dysków (RAID-TP).
 6. Konkurs z nagrodami

 

Prelegenci

 

Od lewej:

Konrad TutakIT Product Manager, Huawei.

W Huawei odpowiedzialny głównie za systemy pamięci masowej. Z branżą IT związany od 10 lat. Wspiera partnerów jak również klientów w doborze odpowiednich rozwiązań do infrastruktury IT w zakresie wydajnego przechowywania danych, czy systemów wysokiej dostępności.  Chętnie dzieli się wiedzą, cechuje go praktyczne podejście i otwartość na potrzeby klientów.

 

Szymon JańczakStarszy Inżynier Systemowy, Integrale IT Sp. z o.o.

W Integrale IT odpowiedzialny za projektowanie i wdrażanie rozwiązań infrastruktury IT. Posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i utrzymaniu środowisk (serwery, przestrzeń dyskowa, sieci SAN, kopie zapasowe) z wykorzystaniem oprogramowania Microsoft, VMware i Citrix.

 

Piotr KędraBusiness Development Manager, Integrale IT Sp. z o.o.

To nasz ekspert z zakresu sieci komputerowych. Doświadczenie zdobywał u znanych producentów systemów sieciowych takich jak Juniper Networks, Brocade oraz Extreme Networks. Specjalizuje się w rozwiązaniach SDN. Ostatnim wyzwaniem była konfiguracja sieci SDN w naszym największym projekcie roku 2021 – budowa superkomputera ALTAIR w ramach projektu PRACE-LAB. Więcej o projekcie.

ZAREJESTRUJ SIĘ:

  * pole obowiązkowe

  Wypełniając formularz zgadzam się na udział w wydarzeniu.